طراحان در یک نگاه

یک سایت خدماتی برای ارائه خدمات حرفه ای به کسب و کارهای کوچک و بزرگ است

 

اطلاعات تماس
ایران - استان گیلان - رشت
wptarahan@gmail.com
سئو

سئو و بهینه سازی

سئو چیست ؟

سئو در اصطلاح به بهینه سازی سایت گفته می شود؛ به این معنا که می توان با انجام یکسری از اصول و بکارگیری فناوری بهینه سازی وب سایت، رتبۀ یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را افزایش داد بطوریکه آن سایت بتواند رتبه بالایی کسب نماید. این امر در نهایت باعث جذب مشتریان بیشتر می شود.

روش های سئو :

سئو به دو شکل وجود دارد. بخش اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول و استانداردهای سئو و فراهم نمودن محتوای مناسب شکل می دهد که در این فاز تولید محتوای باکیفیت نقش بسیار مهمی ایفا می کند. بخش دوم Offsite SEO است که ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً لینک بیلدینگ می باشد که به صورت عادی باید از طریق شبکه های احتماعی، دایرکتوری ها، وب سایت ‌های ویدیویی و سایت‌های مشابه انجام شود. بکارگیری و استفاده از اصول سئو امر بسیار مهمی است؛ به طوریکه اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبۀ سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی از قبیل پنالتی شدن سایت شود.

مزایا اول بودن :

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، یعنی قرار گرفتن در دید کسانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند. بدون شک سئو می تواند علاوه بر متحول نمودن تجارت شما، مشتریان شما را نیز افزایش دهد. اگر وب سایت شما در نتایج صفحات اول گوگل نمایش داده نشود قطعا رقبای شما این شانس را پیدا می کنند تا به وسیله سئو و بهینه سازی سایت مشتریان شما را از آن خود نمایند. گروه طراحان، می تواند در خصوص سئو و ایرادات وب سایت شما را راهنمایی نماید تا وب سایت شما بتواند ترافیک مناسبی را جذب نماید و با توجه به کلمات کلیدی مناسب شما در رتبه های بالای موتورهای جستجو ظاهر شود. برای مشاوره سئو و اطلاع از قیمت سئو با ما در ارتباط باشید.

فرم درخواست سئو

خدمات و سوالات متداول

سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

تیم طراحان ، در اقدامی بی نظیر  تعداد 6 تا 8 کلمه دلخواه مدیران سایت را،  به صفحه اول یا دوم گوگل  ارتقاء می دهد.

به طور معمول ، پروسه سئو و بهینه سازی کلمات بین 3 تا 6 ماه زمان خواهد برد.

یکی از نقاط قوت ما در زمینه بهینه سازی ، هزینه ی مناسب کار است.  البته هزینه بهینه سازی کلمات مقدار مشخصی ندارد ولی به طور میانگین برای بهینه سازی و ارتقاء 6 تا 8 کلمه در گوگل می توان با حداکثر 5 میلیون تومان و حداقل 3 میلیون تومان این مهم را انجام داد. البته باز هم متذکر می شویم که ، قبل از انجام پروژه ، کارشناسان سئو ما بهترین پیشنهاد ها را از لحاظ کارایی و قیمت به شما خواهند داد.

مراحل  پرداخت به شکل زیر است :

– 33%  مبلغ کل پروژه  بهینه سازی و سئو  ،در ابتدا کار دریافت می گردد.

-33% مبلغ کل پروژه  بهینه سازی و سئو  ، ماه دوم کار پرداخت می گردد.

-34% مبلغ کل پروژه  بهینه سازی و سئو  ، ماه سوم کار پرداخت می گردد.

در  بهینه سازی  کلمات و سئو سایت ، کارشناسان متخصص تیم طراحان ، به طور مستقیم کلمات درخواستی شما را بهینه می کنند .

در قسمت مشاوره سئو ، همکاران ما با بررسی کامل سایت شما ، تمام نقاط ضعف و نقاطی که  می توانید روی آن بیشتر تمرکز کنید را ، نمایش و آموزش می دهند.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ