طراحان در یک نگاه

یک سایت خدماتی برای ارائه خدمات حرفه ای به کسب و کارهای کوچک و بزرگ است

 

اطلاعات تماس
ایران - استان گیلان - رشت
wptarahan@gmail.com
طراحی بنر

طراحی گرافیکی

امروزه طراحی بنر  تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی می باشد، زیرا با توجه به گسترش سایت های اینترنتی و پیدایش سایت های پر بازدید توجه کاربران به تبلیغات بنری بیشتر از قبل احساس شده است. طراحی بنر و قراردادن بنر تبلیغاتی در سایت های مرتبط با خدمات و فعالیت های شما می توانند درآمد شما را دوچندان نمایند. تولید محتوا تصویری به صورت بنرهای ثابت و بنرهای متحرک موشن گرافیک در فضای مجازی به لحاظ قدرت انتقال مفاهیم بسیار مورد توجه کاربران واقع شده اند.

گروه طراحان ترکیبی از کیفیت، قیمت مناسب و ارائه خدمات سریع به مشتریان میباشد که توانسته است امکان سفارش آنلاین بنر تبلیغاتی ثابت و متحرک را با مناسب ترین هزینه با کیفیتی مناسب با مستعدترین طراحان گرافیک برایتان فراهم نماید. تلاش ما بر است که با طراحی بنر تبلیغاتی جذاب و منحصر به فرد و با کیفیت به موفقیت کسب و کار شما کمک نماییم.

هدف اصلی گروه طراحان ارائه بهترین سطح کیفی خدمات و پشتیبانی قدرتمند است، بدین منظور تیم ما در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی کارشناسانی را در نظر گرفته است به طور مثال برای طراحی لوگو و برند، کارشناسان هویت بصری، وظیفه طراحی لوگو را بر عهده دارند و در زمینه طراحی بنر و موشن گرافیک نیز افرادی متخصص در این زمینه آماده تکمیل سفارشات مشتریان عزیز هستند.

طراحان این مجموعه در تلاش هستند خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه نمایند. خدمات طراحی بنر گروه طراحان این امكان را به شما می دهد تا با طراحی بنرهای جذاب بازدیدکنندگان بسیاری را جذب نمایید. کافیست یکبار از خدمات طراحی بنر ما استفاده نمایید، تا برای همیشه مشتری ما بمانید.

فرم درخواست طراحی گرافیکی

قوانین خدمات و سوالات متداول طراحی لوگو و بنر و کارت ویزیت

null

لوگو و بنر طراحی شده توسط طراحان ،  فقط یکبار قابلیت ویرایش را دارد.( به صورت رایگان )
کارت ویزیت های طراحی شده ، قابلیت ویرایش یکباره را دارد. ( به صورت رایگان )

شما قادر هستید تا یکبار دستورات لازم، جهت اصلاح مجدد کار را بدهید.
چنانچه تعداد اصلاحات از یک بار بیشتر شود  ، با توجه به زمان و کار انجام شده ، 1/5 کل مبلغ طراحی  ، هزینه اصلاح مجدد خواهد بود.

مدت زمان طراحی بنر :   2 الی 3 روز کاری
مدت زمان طراحی لوگو : 4 الی 7 روز کاری
مدت زمان طراحی کارت ویزیت :  2 الی 3 روز کاری
مدت زمان طراحی بروشور : 3 الی 4 روز کاری
مدت زمان طراحی کاتالوگ : 5 الی 10 روز

در شیوه ی پرداخت به صورت پیش پرداخت ، شما بخشی از مبلغ را می دهیدو باقی را بعد از اتمام پروژه تصویه خواهید کرد.
در روش دوم شما در حین انجام پروژه تمام مبلغ را به سایت پرداخت خواهید کرد.
در روش سوم ، شما کل مبلغ را پرداخت می کنید . مزیت این روش استفاده از کد تخفیف است. ( کد تخفیف را در مناسبت ها و یا از مدیریت قسمت پیج اینستاگرامی ما می توانید دریافت کنید )

برای ایجاد سیستم یکپارچه در شیوه ی پرداخت ، تیم طراحان یک لینک  پرداختی را برای شما  ارسال می کند که باید فقط  از طریق این لینک اقدام به پرداخت کنید

لینک پرداخت

نمونه کارهای کارت ویزیت

نمونه کارهای لوگو

نمونه کارهای بنر

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ